Zapraszamy do odwiedzenia jubileuszowej 15. edycji Targów Książki w Krakowie w dniach 3-6 listopada 2011 r.

Poprzednia edycja zgromadziła prawie 32 tysiące zwiedzających, pobijając rekord z 2009 r.Targi Książki w Krakowie jeszcze nigdy w swojej 14-letniej tradycji nie osiągnęły takiego wyniku.

Hasłem przewodnim jubileuszowej, 15. edycji Targów, które odbędą się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego stały się słowa Umberto Eco - Nie myśl, że książki znikną.

Targi Książki w Krakowie to wydarzenie o zasięgu ogólnopolskim, które gromadzi w jednym miejscu i czasie setki wydawców oraz tysiące miłośników literatury, w tym przedstawicieli mediów, wybitnych uczonych, najpoczytniejszych pisarzy, jak i reprezentantów branży poligraficzno-księgarskiej.

Targi Książki to impreza wielopłaszczyznowa, na którą składają się: prezentacje oferty wydawniczej polskich i zagranicznych wydawnictw, wystawy, panele dyskusyjne, konkursy, prelekcje i pokazy w salach seminaryjnych, spotkania z autorami, pokazy teatralne i filmowe, koncerty oraz promocje książek. Wydarzenia Targów odbywają się na terenie całego miasta.