Finisaż wystawy "Uroki Bożego Narodzenia" odbędzie się 16.01.2014 r. tj. czwartek o 18.00 w holu Biblioteki - to uroczyste zakończenie wystawy, któremu często (jak wernisażowi) towarzyszą okolicznościowe wydarzenia, jak np. przemówienia autorów wystawy. Celem finisażu jest podsumowanie odbytej już wystawy.

 Podgórskie Stowarzyszenie Przyjaciół Sztuk Wszelkich im. Karola Wojtyły w Krakowie (organizator wystawy) powstało w 2006 roku z przekształcenia założonego trzy lata wcześniej Podgórskiego Koła Przyjaciół Sztuk Wszelkich tegoż imienia. Jest organizacją pożytku publicznego, zrzeszającą twórców profesjonalnych i nieprofesjonalnych, zajmujących się plastyką (głównie rysunkiem, malarstwem, haftem artystycznym, ceramiką i metaloplastyką), literaturą, teatrem i muzyką, jak również krajoznawstwem.

Obecnie w holu Biblioteki Publicznej w Zielonkach można podziwiać ostatnią wystawę stowarzyszenia zat. „Uroki Bożego Narodzenia”. Jest dostępna dla zwiedzających w dniach od 16 grudnia do 16 stycznia 2014 r.

Serdeczne zapraszamy!

 

J.O.