18 lutego 2014 roku, jak zresztą co miesiąc, odbyło się spotkanie klubowiczów Dyskusyjnego Klubu Książki. Tematem dyskusji była książka zatytułowana niebanalnie „Mąż z ogłoszenia” autorki Jane Graves.

 

Tytułowy „Mąż z ogłoszenia” to historia singielki szukającej prawdziwej miłości. 31 letnia Alison załamana i zdesperowana po nieudanych związkach, postanawia skorzystać z pomocy, jaką oferuje biuro matrymonialne prowadzone przez męską swatkę. Czy któryś z kandydatów rozkocha serce tytułowej bohaterki?, spełni jej oczekiwania?. Czytelnika na pewno zaskoczy przebieg wydarzeń jak również zakończenie.


Klubowicze prowadzili interesującą dyskusję  na temat książki i zawierania znajomości przez „internet”. Przy aromatycznej kawie i degustacji tortu, domowego wypieku Pani Janiny Bijak czas płynął niezwykle przyjemnie i słodko. Idealna książka na poprawienie nastroju  w deszczowy, zimowy dzień. Następne spotkanie klubowiczów już w marcu, i tematem rozmów będzie książka pod tytułem „Nikczemne historie” autorki Moniki Piątkowskiej.

 

KW.