plakat informacyjny o konkursie, tło pomarańczowe z grafikami dzieci z książkami

Informujemy o wydłużeniu terminu składania prac konkursowych do 15 maja. Ogłoszenie wyników odbędzie się 20 maja. Przypominamy, że konkurs plastyczny pt. „Biblioteka przyszłości organizowany jest w ramach obchodów 21. Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, przez Bibliotekę Publiczną w Zielonkach wraz z filiami w Węgrzcach, Przybysławicach i Bibicach.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać pracę plastyczną w dowolnej technice przedstawiającą wyobrażoną bibliotekę przyszłości. Prace konkursowe będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych: przedszkole i klasa 0, klasy 1-3, klasy 4-6 oraz klasy 7-8. Przewiduje się też specjalne wyróżnienie dla najbardziej kreatywnej pracy.

Sponsorami nagród w tegorocznym konkursie są: Biblioteka Publiczna w Zielonkach, Empik Go oraz wydawnictwo HarperKids. Dla zwycięzców z najstarszej grupy wiekowej przewidziane są vouchery na zajęcia online z panią Weroniką Smudzińską z platformy Warsztat Polonistyczny.

Zachęcamy do udziału!