17 maja powstał nowy Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci ! Dzięki temu Biblioteka w Przybysławicach ma nowych znajomych w Owczarach. Są to Dzieciaczki ze Szkoły Podstawowej oraz panie wychowawczynie –  p.Dorota Stolarzewicz, p. Lidia Olchawa i p. Beata Nurek. Klub został otwarty bardzo entuzjastycznie a na początek przeczytaliśmy bajkę „Ważne zadanie” Justyny Wacławik.

Ta pouczająca historia bardzo podobała się młodym czytelnikom, którzy bez problemu odpowiedzieli na zadane pytania. Rozdane zostały zwierzęta - bajkowe postacie, które pięknie pokolorowane trafiły do lasku znajdującego się w bibliotece. Zapraszam wszystkich do oglądania prac dzieci i chłonięcia nowych historii z takim samym zapałem !