Przedwakacyjną wizytę maluchom z Niepublicznego Przedszkola Zielone Nutki i Baśniowa Kraina złożyła 16 i 17 czerwca przybysławicka bibliotekarka. Tematem ostatnich zajęć były… WAKACJE!

Wakacje tuż tuż. Każdy z nas planuje swój długo wyczekiwany wypoczynek, przedszkolaki również. Dzisiaj rozmawialiśmy o wszystkim: o wakacyjnych sportach, wycieczkach i marzeniach. Wysłuchaliśmy bajek p.t.: „Zbawcy książek” Agnieszki Stelmaszyk i "Wakacje" Ewy Stolarczyk.

Kolejnym punktem spotkania było odśpiewanie piosenki „Lato , lato”. Maluchy w rytm muzyki tańczyły i świetnie się bawiły. Na zakończenie zajęć przedszkolaki wykonały portret Pani Lato. Pamiątkowe zdjęcia i słodka nagroda zwieńczyły lekcję biblioteczną.

Wszystkim przedszkolakom i wychowawcom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy udanych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu!

ŻK