30 czerwca przedstawiciele bibliotek biorących udział w III edycji projektu „O finansach w… bibliotece” spotkali się w andrychowskiej czytelni, aby tam porozmawiać o realizowanym projekcie i wymienić się doświadczeniami.

W wydarzeniu tym wzięli udział bibliotekarze z Małopolski, jak i spoza naszego województwa. Na spotkaniu obecny był także opiekun regionalny projektu OFWB –  dr Wojciech Momot z WBP w Krakowie. Pan Mariusz Zieliński, Dyrektor Biblioteki Publicznej w Zielonkach, reprezentował nasze placówki i wygłosił krótką prezentację na temat naszej współpracy z osobami w wieku ,,50+". Pani dr Maria Jedlińska z WBP w Krakowie przedstawiła różne formy pracy z osobami starszymi i możliwości pozyskania środków finansowych na tego typu działania.

Przedstawiciele bibliotek jeszcze długo rozmawiali o realizowanym projekcie, bowiem spotkanie zakończyło się późnym wieczorem. Każdy z Andrychowa wyjechał bogatszy o nową wiedzę, jak i  z nowymi postanowieniami, które zamierza zrealizować w swojej bibliotece. Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia podczas realizacji kolejnych projektów.

ŻB

Po więcej zdjęć zapraszamy na nasz Facebook(link).