W dniu 13 listopada w Bibliotece Publicznej w Zielonkach spotkali się uczestnicy trzeciej edycji PRB biorący udział w cyklu szkoleń, w hotelu „Twierdza” w Zielonkach. Przybyli do nas dyrektorzy i pracownicy bibliotek z: Biskupic  pow. wielicki, Waksmunda  pow. nowotarski, Zabierzowa pow. krakowski i Lanckorony pow. wadowicki. Po naszej książnicy oprowadziła przybyłych pani Joanna Rosa, natomiast pan dyrektor Mariusz Zieliński przedstawił zebranym historię tego miejsca, oraz zaprezentował najcenniejsze woluminy zgromadzone w naszej placówce.

Nasze spotkanie było przede wszystkim dobrą okazją do wymiany doświadczeń, poglądów i pomysłów związanych z pracą którą wykonujemy. Stanowiło doskonałe uzupełnienie treści, które poznajemy na szkoleniach. Ponieważ takie spotkania najlepiej pokazują jak wiele zdołaliśmy osiągnąć, oraz jak długa droga jeszcze przed nami.

Pełni zapału zabieramy się do nauki.

K. Gazda, fot. JR