na zdjęciu widoczne przedszkolaki siedzące przy stole w bibliotece podczas zajęć

W środowy poranek dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Fantazja” w Bolechowicach odwiedziły naszą bibliotekę. Podczas zajęć wykonaliśmy wspólnie poduszki w kształcie serca dla rodziców. Po skończonej pracy przedszkolaki zjadły drugie śniadanie na świeżym powietrzu korzystając z uroków placu zabaw.

na zdjęciu widzoczne przedszkolaki siedzące przy stole w bibliotece podczas zajęć

Dzieci dotarły do biblioteki punktualnie i szybko zajęły miejsca w czytelni. Wszystkie przedszkolaki ochoczo zabrały się do pracy. Najpierw odwróciliśmy uszyte bazy poduszek na prawą stronę. Zadanie okazało się dość trudne i nie obyło się bez pomocy opiekunów. Kolejnym etapem było wypchanie poduszek. Miękkie wypełnienie do maskotek bardzo spodobało się dzieciakom i z wielką radością przytulały białe puszyste kłębki. Na koniec zajęć każdy z uczestników otrzymał nawleczoną igłę i powoli ze skupieniem zszył poduszkę. Gotowe prace zostały podpisane i spakowane.

na zdjęciu widzoczna grupa dzieci z opiekunami na placu zabaw

Po zajęciach przedszkolaki wraz z opiekunami przeniosły się na plac zabaw i zjadły na świeżym powietrzu drugie śniadanie.

KG