Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza wszystkie chętne Panie na biblioteczne eko-zajęcia dla osób dorosłych w duchu filozofii Zero/Less Waste organizowane pod hasłem „Eko jest w modzie”. Spotkanie ma stanowić okazję do wymiany doświadczeń i pomysłów dotyczących przyjaznego dla naszej planety stylu życia.

Wspólnej dyskusji będą towarzyszyć warsztaty produkcji naturalnych preparatów do pielęgnacji cery w okresie jesiennym, podczas których uczestniczki samodzielnie przygotują krem DIY na chłodne dni. Eko-warsztaty kosmetyczne poprowadzi Beata Godynia-Kapałka.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie biblioteki w środę 13 listopada w godz. 18:00-20:00.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisy i więcej informacji w bibliotece, telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..