grafika informacyjna na tamat inwentaryzacji zbiorów

W związku z ustawowym obowiązkiem przeprowadzenia skontrum (inwentaryzacji księgozbioru) informujemy, iż w okresie od 3 lipca do 14 lipca 2023 r. Filia Biblioteczna „Kultutoteka Bibice” będzie nieczynna.

Aby zaopatrzyć się w książki prosimy o wypożyczenie większej ilości ulubionych pozycji na czas zamknięcia biblioteki. Wystarczą dwa proste kroki:

1. Wypożycz książki do piątku 30 czerwca;
  2. Zwróć książki od poniedziałku 17 lipca.

Wszystkie bieżąco wypożyczane książki (oraz dokonane prolongaty) będą miały dłuższy niż zazwyczaj termin zwrotu – zostanie on automatycznie przedłużony o 2 tygodnie. Nie ma również konieczności oddawania przed 30 czerwca wypożyczonych pozycji – wystarczy do tego terminu zgłosić prolongatę.

W czasie inwentaryzacji zapraszamy do Biblioteki w Zielonkach i do naszych filii w Węgrzcach oraz Przybysławicach.

Z góry przepraszamy za utrudnienia!