Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci i młodzież na plenerowe warsztaty tworzenia slime’ów „Slime’y dla każdego”, które odbędą się w sobotę 5 września w godz. 10:00-11:30 (I grupa) oraz 11:30-13:00 (II grupa).

Podczas warsztatów uczestnicy przygotują pięć kolorowych slime’ów z różnymi dodatkami, które uatrakcyjnią ich teksturę. Na zakończenie zajęć gotowe glutki zostaną zapakowane do ochronnego pudełka.

Zajęcia zostaną przygotowane na świeżym powietrzu, z zachowaniem obowiązujących zaleceń sanitarnych. Uczestnicy proszeni są o zachowanie dystansu społecznego oraz korzystanie ze środków ochrony osobistej – maseczek lub przyłbic i jednorazowych rękawiczek.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Rezerwacji można dokonać osobiście w siedzibie biblioteki, mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce). Ilość miejsc ograniczona.