Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (wraz z opiekunem) i wczesnoszkolnym do udziału w plenerowych rodzinnych warsztatach scrapbookingowych „Dziennik na letnie wspomnienia”, które odbędą się w piątek 4 września w godz. 17:00-19:00.

W trakcie spotkania uczestnicy samodzielnie wykonają dziennik wakacyjny w formie mini-albumu typu hidden hinge. Do stworzenia bazy dziennika zostaną wykorzystane rolki po papierze toaletowym, a do jego dekoracji – papiery scrapowe w letniej stylistyce i ozdobne mixmediowe dodatki. Karty gotowego albumiku posłużą jako miejsce na fotografie czy zapiski z wakacyjnych podróży, zaś do uzyskanych kieszonek będzie można schować drobne pamiątki i znalezione skarby. Bardzo prosimy o zabranie ze sobą na zajęcia miękkiego ołówka, linijki oraz ulubionych nożyczek.

Zajęcia zostaną przygotowane na świeżym powietrzu, z zachowaniem obowiązujących zaleceń sanitarnych. Uczestnicy proszeni są o zachowanie dystansu społecznego oraz korzystanie ze środków ochrony osobistej – maseczek lub przyłbic i jednorazowych rękawiczek.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Rezerwacji można dokonać osobiście w siedzibie biblioteki, mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce). Ilość miejsc ograniczona.