Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci (w wieku przedszkolnym wraz z opiekunem) i młodzież do udziału w Rodzinnych Warsztatach Bożonarodzeniowych, które będą się odbywać w poniedziałki 2 grudnia oraz 16 grudnia w godz. 18:00-20:00.
Podczas warsztatów uczestnicy samodzielnie wykonają prace artystyczne o tematyce świątecznej.
Koszt udziału w pojedynczych zajęciach wynosi 30 zł od osoby (płatne na miejscu, w dniu warsztatów).
Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Rezerwacji można dokonać osobiście w siedzibie biblioteki, mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce).
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM WARSZTATÓW

2.12.2019 (poniedziałek), w godz. 18.00-20.00
SCRAPBOOKOWE KARTKI NA ŚWIĘTA
Przygotujemy trzy różne kartki bożonarodzeniowe dla członków rodziny czy przyjaciół. Wykorzystamy profesjonalne papiery scrapowe w świąteczne wzory oraz zimowe mixmediowe dodatki.

16.12.2019 (poniedziałek), w godz. 18.00-20.00
BOŻONARODZENIOWE OKIENKO W ZIMOWEJ ARANŻACJI
Stworzymy przestrzenną dekorację świąteczną w formie zimowego okna z otwieranymi okiennicami. Wykorzystamy bazę z płyty MDF, którą ozdobimy techniką MixMedia z elementami decoupage’u. Do wykonania pejzażu wewnątrz okienka posłużą nam papiery ryżowe i serwetki z bożonarodzeniowymi motywami.