23 marca, tuż przed Świętami Zmartwychwstania Pańskiego odbyło się Wielkanocne spotkanie podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Woli Zachariaszowskiej z przybysławicka bibliotekarką.

Podczas zajęć rozmawiano o zwyczajach świątecznych - święceniu pokarmu, ozdabianiu pisanek, Śmigusie- Dyngusie i uczestnictwie w nabożeństwach kościelnych. Bibliotekarka przeczytała bajkę terapeutyczną pt.: „Wielkanocne zwierzaki”.

Nadchodzące Święta Wielkiej Nocy zainspirowały uczestników do wykonania pracy plastycznej – pisanek wielkanocnych z bibuły.

W podziękowaniu za miłe spotkanie bibliotekarka wręczyła wszystkim słodkie upominki.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych wszystkich podopiecznym Środowiskowego Domu Samopomocy w Woli Zachariaszowskiej oraz ich opiekunom składam wiosenne życzenia, aby w czas Świąt Wielkiej Nocy w Waszych sercach, rodzinach i domach zagościła radość, spokój i wielka nadzieja odradzającego się życia.

ŻK