kolorowy plakat informacyjny na temat konkursu plastycznego

W ramach obchodów 21. Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, Biblioteka Publiczna w Zielonkach wraz z filiami w Węgrzcach, Przybysławicach i Bibicach zapraszają dzieci i młodzież z terenu gminy Zielonki do udziału w konkursie plastycznym pn. „Biblioteka przyszłości”. Konkurs trwa w dniach 22.04 - 6.05.2024 r., ogłoszenie wyników odbędzie się 15 maja.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać pracę plastyczną w dowolnej technice przedstawiającą wyobrażoną bibliotekę przyszłości. Prace konkursowe będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych: przedszkole i klasa 0, klasy 1-3, klasy 4-6 oraz klasy 7-8. Przewiduje się też specjalne wyróżnienie dla najbardziej kreatywnej pracy.

Sponsorami nagród w tegorocznym konkursie są: Biblioteka Publiczna w Zielonkach, Empik Go oraz wydawnictwo Harperkids. Dla zwycięzców z najstarszej grupy wiekowej przewidziane są vouchery na zajęcia online z panią Weroniką Smudzińską z platformy Warsztat Polonistyczny.

karta.pdf