Granatowy plakat. U góry i dołu różowe i żółte liście. Na środku napis: Biblioteka Publiczna w Węgrzcach. Jesienne warsztaty artystyczne. 2.10.2020 piątek, godz. 18-20. Podczas zajęć wykonamy kartkę 3 d typu exploding box. Obowiązuje limit miejsc.

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci (w wieku przedszkolnym wraz z opiekunem) i młodzież do udziału w Jesiennych Warsztatach Artystycznych, które odbędą się w piątek 2 października w godz. 18:00-20:00.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość wykonać jesienną kartkę okolicznościową w formie exploding boxa, czyli małego pudełka, które po otwarciu rozkłada się i odkrywa co ma w środku.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Rezerwacji można dokonać osobiście w siedzibie biblioteki, mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce). Ilość miejsc ograniczona.

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dorosłych i dzieci na plenerowe familijne eko-warsztaty tworzenia ozdobnych wianków z darów jesieni, organizowane w ramach cyklu „EKO-wrzesień, EKO-jesień”, które odbędą się w piątek 25 września w godz. 17:00-19:00. Spotkanie poprowadzi eko-instruktorka Beata Godynia-Kapałka.

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dorosłych i dzieci na plenerowe familijne eko-warsztaty przygotowywania wiszących kokedam, organizowane w ramach cyklu „EKO-wrzesień, EKO-jesień”, które odbędą się w piątek 18 września w godz. 17:00-19:00. Spotkanie poprowadzi eko-instruktorka Beata Godynia-Kapałka.

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach we współpracy z Sołectwem Węgrzce zaprasza na wrześniowe eko-zajęcia dla osób dorosłych i starszej młodzieży w duchu filozofii Zero/Less Waste organizowane pod hasłem „Eko jest w modzie”. Spotkanie odbędzie się w ogrodzie przy bibliotece w środę 16 września w godz. 17:00-19:00.

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci i młodzież na plenerowe warsztaty tworzenia slime’ów „Slime’y dla każdego”, które odbędą się w sobotę 5 września w godz. 10:00-11:30 (I grupa) oraz 11:30-13:00 (II grupa).

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (wraz z opiekunem) i wczesnoszkolnym do udziału w plenerowych rodzinnych warsztatach scrapbookingowych „Dziennik na letnie wspomnienia”, które odbędą się w piątek 4 września w godz. 17:00-19:00.

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci w wieku 8-13 lat na biblioteczny Wieczór pod Chmurką organizowany pod hasłem „Pożegnanie Wakacji 2020”, który odbędzie się w piątek 28 sierpnia w godz. 17:00-22:00. W programie: kreatywne warsztaty tkackie (pod okiem instruktora zaprojektujemy i wykonamy różnobarwne makatki do powieszenia na ścianie), letni seans filmowy w plenerze, mini-poczęstunek.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisu można dokonać osobiście w bibliotece, telefonicznie: (12) 285 83 84 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ilość miejsc ograniczona.

UWAGA!
Każdy uczestnik naszego nocnego spotkania powinien zabrać ze sobą matę lub koc, ciepłe okrycie oraz wypełnione oświadczenia od rodziców.

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach we współpracy z Sołectwem Węgrzce zaprasza na sierpniowe eko-zajęcia dla osób dorosłych i starszej młodzieży w duchu filozofii Zero/Less Waste organizowane pod hasłem „Eko jest w modzie”. Spotkanie odbędzie się w ogrodzie przy bibliotece w środę 26 sierpnia w godz. 17:00-19:00.

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dorosłych i dzieci na plenerowe familijne warsztaty tworzenia kompozycji florystycznych organizowane pod hasłem „Kwiatowo… ziołowo…”, które odbędą się w piątek 14 sierpnia w godz. 17:00-20:00. Międzypokoleniowe spotkanie pełne kolorów lata poprowadzi Beata Godynia-Kapałka.

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach we współpracy z Sołectwem Węgrzce zaprasza na lipcowe eko-zajęcia dla osób dorosłych i starszej młodzieży w duchu filozofii Zero/Less Waste organizowane pod hasłem „Eko jest w modzie”. Spotkanie odbędzie się w ogrodzie przy bibliotece w czwartek 16 lipca w godz. 18:00-20:00.