„Radość tworzenia”, to tytuł wernisażu prac plastycznych, Podgórskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Sztuk Wszelkich im. Karola Wojtyły z Krakowa, na który Biblioteka Publiczna w Zielonkach serdecznie zaprasza wszystkich, dla których sztuka jest inspiracją i radością. Otwarcie wystawy odbędzie się 19 maja (sobota) o godzinie 12.00, w holu BP w Zielonkach, przy ul. Galicyjskiej 17 A. Wernisażowi będą towarzyszyły liczne atrakcje takie, jak np. herbatka przy poezji, którą będą czytali: P. Jadwiga Broczkowska, P. Elżbieta Żórawska-Dobrowolska oraz P. Ryszard Bochenek-Dobrowolski. Ponadto P. Adam Pochopień, artysta – plastyk, zaprezentuje uczestnikom wernisażu jedną z technik plastycznych, malując obraz na żywo. Serdecznie zapraszamy!