Rozmarzone warsztaty w Kulturotece w Bibicach

plakat informacyjny na temat warsztatów plastycznych
Filia Kulturoteka Bibice
05.10.2022 18:00 - 20:00

Opis

Kulturoteka Bibice, zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym ( wraz z opiekunem) oraz młodzież na kolejną, innowacyjną odsłonę Warsztatów Artystycznych, pn. „Rozmarzone warsztaty”, które odbędą się 5 października 2022. Zajęcia poprowadzą panie Joanna Królikowska oraz Agnieszka Szymańska.

Tym razem uczestnicy pobudzą do działania swój umysł oraz zdobędą się na chwilę refleksji. Wspólnie porozmawiamy o marzeniach. Czy warto marzyć? Czy nasze marzenia się spełniają? Czy w ogóle mamy wpływ na ich realizację? Po takim wstępie, każdy z uczestników stworzy swoją mapę marzeń, która każdego dnia będzie mu przypominała o tym, co dla niego jest ważne.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisu można dokonać poprzez fanpage Kulturoteki, telefonicznie pod numerem 519 756 780 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź osobiście, w Bibliotece, w godzinach jej otwarcia.