Wiosennie i  kolorowo było na dzisiejszym spotkaniu z dziećmi z Niepublicznego Przedszkola „Promyczek” w Brzozówce i Januszowicach. Za oknami słońce radośnie  świeci, nic w tym dziwnego że wszystkie maluchy były w doskonałych nastrojach na kolejne spotkanie z książką.

Wiosennie i  kolorowo było na dzisiejszym spotkaniu z dziećmi z Niepublicznego Przedszkola „Promyczek” w Brzozówce i Januszowicach. Za oknami słońce radośnie  świeci, nic w tym dziwnego że wszystkie maluchy były w doskonałych nastrojach na kolejne spotkanie z książką.

Małe pociechy z uśmiechami na twarzy wysłuchały opowiadań pt: „Przygody kurczątka Pipi” i „Wielkanoc w Przedszkolu”. Po historyjkach przedszkolaki wzięły udział w dyskusji, podczas której wspólnie przypomnieliśmy sobie wielkanocne zwyczaje. Następnie zamieniając się w kaczuszki, zatańczyliśmy w kole w rytm skocznej melodii.

Z okazji zbliżających się świąt, dzieci  kolorowały obrazki przygotowane przez bibliotekarza, na których widniały pisanki z różnorodnymi wzorami. Na koniec spotkania przedszkolaki wzięły udział w zabawie „Kto złapie zająca?”. W nagrodę maluchy otrzymały słodki upominek.

Wszystkim uczniom, rodzicom i wychowawcom pragniemy złożyć gorące życzenia: zdrowych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy – pracownicy Biblioteki Publicznej w Przybysławicach.

ŻB