zdjęcie przedszkolaków na tle ragału z książkami, zdjęcie w różowej ramce
Dziś mieliśmy przyjemność gościć wesołą grupę przedszkolaków z Przedszkola Dzieciaki i My w Zielonkach. Wspólnie świętowaliśmy niedawny Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci poznając przy okazji tajniki pracy bibliotekarza oraz zasady panujące w bibliotece. Pomógł nam w tym Franklin i jego historia o wizycie w bibliotece. Dzieci z ciekawością słuchały o perypetiach małego żółwia i kibicowały mu, by odnalazł zagubioną książkę. Potem zaś czekała ich dodatkowa atrakcja: tworzenie własnej książki przy małej pomocy Pań opiekunek oraz pracowników biblioteki. Na koniec każde z dzieci na pamiątkę wbiło do swojej książki pieczątkę z nazwą naszej biblioteki.
zdjecie przedszkolaków w bibliotece

Cieszymy się bardzo z odwiedzin i czekamy na kolejne spotkania z dziećmi z przedszkola Dzieciaki i My. Zapraszamy też do Biblioteki w Zielonkach wszystkich tych, którzy chcą poznać przygody żółwia Franklina oraz innych bajkowych postaci!

zdjęcie przedstawia kobiętę czytającą książkę dzieciom siedzącym na dywanie