zdjęcie przedszkolaków trzymających książkę w bibliotece
19 marca dzieci z przedszkola Happy Kids Academy wraz z opiekunkami odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Zielonkach. Razem z kustoszem Biblioteki, panią Joanną Rosą, poznały przygody znanych zajączków i królików. Przy okazji wspólnego czytania można było dowiedzieć się wielu ciekawostek o przyrodzie, która budzi się do życia po zimowym śnie. Przedszkolaki nauczyły się również dzięki historii króliczki Stokrotki, która na wiosnę ćwiczyła swoje skoki, że nie warto się zniechęcać kiedy coś nie wychodzi nam przy pierwszej próbie. Było wesoło, kolorowo i inspirująco, nie zabrakło też chwil na zabawę oraz przygotowanie zajęczych dekoracji. Dzieci pod okiem pracowników Biblioteki wykonały swoje własne wielkanocne zajączki-bujaczki, z którymi chętnie pozowały do zdjęć.
zdjęcie przedszkolaków na tle regału
Mamy nadzieję, że niebawem znów będziemy mogli spotkać się z podopiecznymi przedszkola Happy Kids Academy! I już dziś zapraszamy wszystkich małych czytelników do zapoznania się z króliczymi i zajęczymi historiami, książki „Wiosna panie bocianie” oraz „Hop, siup, Stokrotko” są dostępne do wypożyczenia w naszej Bibliotece.
zdjęcie przedszkolaków na tle regału z książkami