We wtorek 15 kwietnia uczniowie z klas 0 do 3 z Zespołu Szkół w Woli Zachariaszowskiej odwiedzili Bibliotekę Publiczną w Przybysławicach. Dla najmłodszych z nich była to pierwsza wizyta w naszej książnicy.

Zebrani usłyszeli w jaki sposób mogą założyć kartę czytelnika, poznali zasady, jakie obowiązują użytkowników oraz w jaki sposób najłatwiej znaleźć potrzebną książkę. Dzieci dowiedziały się, że zbiory w bibliotece podzielone są na działy i że każdy wolumin ma swój własny numer.

Na pożegnanie uczniowie obiecali bibliotekarzowi, że niebawem wrócą z rodzicami by zostać naszymi czytelnikami.

KG