na zdjęciu widoczne panie siedzące przy stole, przed nimi stoi pani i pokazuje zebranym trzymaną w rękach kartkę
Czwartkowy wieczór, 11 kwietnia zostanie na długo w pamięci uczestników spotkania z aromaterapią, a to szczególnie dzięki niesamowitym zapachom, które spowiły pomieszczenia biblioteki. Olejkowe spotkanie z Agnieszką Toporek zorganizowano w ramach mini cyklu „W bibliotece - nie tylko o książkach”. Przybyłe na nie panie mogły poznać bez mała czarodziejską moc olejków, o których zazwyczaj nic nie wiemy, bądź wiemy bardzo mało, a są one doskonałą alternatywą leczenia wielu objawów chorobowych. O ileż przyjemniej jest posmarować skronie cudownie pachnącym kadzidłowcem (nazywanym „królem olejków”) zamiast połykać kolejną tabletkę, nawet jeśli poleca ją sama Goździkowa.
zdjęcie przedstawia książki i buteleczki leżace na stole

W oparach olejków eterycznych, w które spowijał nas dyfuzor, chłonęłyśmy wiedzę o różnorakich mieszankach,ich zastosowaniu i sposobach użycia, a wąchania nie było końca…

zdjęcie buteleczki leżącej na ulotkach
JR