Dnia 11 października 2012 w Bibliotece Publicznej w Węgrzcach odbyło się kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki Przedszkolak.

Tym razem biblioteka gościła po raz pierwszy grupę przedszkolaków z wychowawczynią Panią Beatą Firlińską z Przedszkola Samorządowego w Węgrzcach, z siedzibą w Bibicach. Uczestnicy spotkania z uwagą wysłuchali opowiadania pt. "NAWET NIE WIESZ, JAK BARDZO CIĘ KOCHAM" Sama McBratneya.  Książeczka pełna ciepła, pomagająca nam wyrazić uczucia. Miłość niełatwo jest zmierzyć, wiedzą o tym najlepiej Mały Brązowy Zajączek i Duży Brązowy Zając z tej pięknej i wzruszającej opowieści o uczuciach, cieple i zrozumieniu.
Uczestnicy spotkania prowadzili ożywioną dyskusję na temat okazywania sobie uczuć, miłości, życzliwości i serdeczności. Za pięknie wykonane  ilustracje do tekstu wszystkie dzieci zostały nagrodzone łakociami.