In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Przybysławice

 

W środę rano Bibliotekę w Przybysławicach odwiedzili uczniowie klasy "0" z ZS w Korzkwi. Oprócz lekcji bibliotecznej dzieci uczestniczyły również w kolorowych i pachnących warsztatach mydlarskich.

Czytaj więcej...

 

W poniedziałek wieczorem w Bibliotece w Przybysławicach odbyły się kolejne warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży. Tym razem ozdabialiśmy przedmioty techniką dekupażu.

Czytaj więcej...

 

Wszyscy wypatrujemy wiosny, a zwłaszcza dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Baśniowa Kraina" w Woli Zachariaszowskiej. Dziś na lekcji bibliotecznej rozmawialiśmy o tej długo wyczekiwanej porze roku.

Czytaj więcej...


Wiosna już się zbliża, wszyscy niecierpliwie wypatrują jej oznak, dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Promyczek" w Brzozówce i Januszowicach również. Na dzisiejszej lekcji bibliotecznej przygotowywaliśmy się razem na jej nadejście.

Czytaj więcej...

 

W poniedziałek rozpoczęliśmy cykl warsztatów plastycznych dla dzieci i nie tylko w Bibliotece w Przybysławicach. Na pierwszych zajęciach powstał uroczy zajączek ze skarpety.

Czytaj więcej...

 

W piątek wieczorem już po raz czwarty w Bibliotece w Przybysławicach spotkały się Panie, Panny i Panienki, by świętować razem Międzypokoleniowy Dzień Kobiet.

Czytaj więcej...

 

W piątek przed południem maluchy z Niepublicznego Przedszkola "Baśniowa Kraina" w Woli Zachariaszowskiej uczestniczyły w lekcji bibliotecznej. Gdy pogoda jest brzydka idealnym sposobem na nudę jest słuchanie bajek.

Czytaj więcej...


Biblioteka to miejsce które bawi, uczy, wychowuje i również inspiruje do działania. Przekonali się o tym uczniowie klasy 6b z ZS w Korzkwi. Pomysł na dzisiejsze zajęcia został zaczerpnięty z "Księgi pomysłów".

Czytaj więcej...

 

17 lutego obchodzony jest Dzień Kota, z tej właśnie okazji wszystkie koty, kotki, kociaki i koteczki zebrały się w Szkole Podstawowej w Owczarach by razem świętować ten wspaniały dzień.

Czytaj więcej...

 

Od 2006 roku w Polsce 17 lutego obchodzony jest "Dzień kota". Wiedzą o tym doskonale dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Promyczek" w Brzozówce i Januszowicach. Nasza czwartkowa lekcja biblioteczna poświęcona była tym wspaniałym zwierzętom.

Czytaj więcej...