In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Przybysławice

 

W czwartek przed południem dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Promyczek" w Brzozówce i Januszowicach uczestniczyły w lekcji bibliotecznej. Z okazji zbliżającego się święta przygotowaliśmy razem prezent dla mamy.

Czytaj więcej...

Biblioteka Publiczna w Zielonkach - filia Przybysławice zaprasza w piątek 2 czerwca wszystkie chętne dzieci na wieczór pełen atrakcji. Zaczynamy o godz. 19:00, koniec zabawy godz. 22:15. W programie: taniec, śpiew, gry i zabawy, przekąski oraz twórcze spędzanie czasu.

Czytaj więcej...


Za oknami szaro, buro, zimno i pada deszcz, ale w Przedszkolu "Zaczarowany Ołówek" w Giebułtowie atmosfera była dziś kolorowa, pachnąca i mydlana. Na specjalnych warsztatach bibliotecznych przygotowaliśmy prezenty dla rodziców wszystkich dzieci.

Czytaj więcej...


Biblioteka w Przybysławicach gościła dziś dzieci z Przedszkola Fantazja w Zabierzowie. Nasi młodzi goście przybyli do nas, by przygotować prezenty dla rodziców z okazji ich święta.

Czytaj więcej...


Maj to wyjątkowy miesiąc, wszystko wokół kwitnie i świętujemy Dzień Matki. Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Baśniowa Kraina" w Woli Zachariaszowskiej również przygotowują niespodziankę na święto rodziców.

Czytaj więcej...

 

Kreatywność jest w naszym życiu bardzo ważna. Wiedzą o tym uczniowie klas 6 z Zespołu Szkół w Korzkwi. Wystarczyła odrobina chęci, szczypta cierpliwości i czas, a zwykły kamień zamienił się w piękną ozdobę.

Czytaj więcej...

 

O tym, że biblioteka to wspaniałe i pełne radości miejsce przekonały się dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Zielone Nutki" w Trojanowicach, które dziś rano odwiedziły filię w Przybysławicach.

Czytaj więcej...


Już po raz ósmy filia w Przybysławicach zorganizowała Noc w Bibliotece. Grupa 21 śmiałków w różnym wieku spędziła noc z piątku 12 na sobotę 13 maja w murach naszej książnicy. Po raz kolejny biblioteka stała się miejscem niezapomnianych przygód z książką w tle.

Czytaj więcej...


Dziś od samego rana Biblioteka w Przybysławicach tętniła życiem i radością, a to za sprawą uczniów ze Szkoły Podstawowej w Owczarch. Dzieci z klas od 0 do 3 przebrane w kolorowe stroje postaci z bajek wraz z wychowawcami odwiedziły dziś bibliotekę.

Czytaj więcej...

 

Od 1985 r. w dniu  8 maja  obchodzimy w Polsce Dzień Bibliotekarza. Jest to święto, które uwidacznia wszystkim, nie tylko czytelnikom, że biblioteka to miejsce niezwykłe. Rozpoczyna on Tydzień Bibliotek. Świętowanie czas zacząć!

Czytaj więcej...

 

Biblioteka Publiczna w Przybysławicach zaprasza dzieci w wieku 9-12 lat na Majową Noc w Bibliotece, która odbędzie się w nocy z piątku na sobotę 12/13 maja w godz. 19:00-9:00.

Czytaj więcej...