10 października, w zieloneckiej książnicy, odbędzie się wernisaż wystawy fotografii zat.  „Dzieci oczyma Mam”. Na wystawie będzie można zobaczyć wyjątkowe prace uczestniczek Warsztatów Fotograficznych dla Mam, działających od kwietnia tego roku przy Bibliotece Publicznej w Zielonkach, pod czujnym okiem profesjonalnych fotografów dziecięcych Joanny Kucharskiej i Anny Musiał.

Wystawa będzie zwieńczeniem półrocznych warsztatów fotograficznych, w których brało udział kilkanaście mam, fotografek-amatorek,  z terenu gminy Zielonki.

Będzie można zobaczyć fotografie dzieci wykonane przez ich mamy, które w praktyce wykorzystywały wiedzę zdobywaną na warsztatach. Od najliczniejszych portretów, ulubionego sposobu fotografowania wszystkich zakochanych w swoich dzieciach mam, poprzez zdjęcia wykonane podczas letnich wyjazdów w kolorowych, słonecznych plenerach, a skończywszy na tych, w których autorki mogą pochwalić się znajomością zaawansowanych technik fotograficznych.
Jak podkreślają pomysłodawczynie warsztatów i autorki wystawy
Joanna Kucharska i Anna Musiał - Wszystkie prace łączy jeden temat - dziecko i jego świat widziany oczami matki.

 

Pasjonatów fotografii dziecięcej zapraszamy  już 10 października (czwartek), na godzinę 18.00, na uroczysty wernisaż wystawy w holu Biblioteki Publicznej w Zielonkach  przy ulicy Galicyjskiej 17A.

Zgromadzone  prace będzie można oglądać do 12 listopada 2013 r.

Wstęp wolny

Zapraszamy!