Jesienne Warsztaty Artystyczne 2022 – odsłona wrześniowa

plakat informacyjny na temat warsztatów plastycznych - dekoracja strach na wróble
Filia Biblioteka Publiczna w Węgrzcach
23.09.2022 18:30 - 20:00

Opis

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci (w wieku przedszkolnym wraz z opiekunem) i młodzież do udziału w Jesiennych Warsztatach Artystycznych, które odbędą się w piątek 23 września w godz. 18:30-20:00.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość wykonania w technice MixMedia jesiennej dekoracji zewnętrznej – ozdoby werandy, ganku lub balkonu – w postaci stracha na wróble z płyty HDF.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Rezerwacji można dokonać osobiście w siedzibie biblioteki, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce). Ilość miejsc ograniczona.