Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Bibicach

Filia Kulturoteka Bibice
28.09.2022 18:00 - 20:00

Opis

Lubisz rozmawiać o dobrej literaturze, wymieniać się opiniami i poszerzać swoje horyzonty?

"Kulturoteka" Bibice serdecznie zaprasza na wrześniowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się w środę, tj. 28.09.2022, o godzinie 18:00, w budynku Kulturoteki , ul. Rynek 2. Będziemy rozmawiać o książce "Pan własnego losu", autorstwa David'a Unger'a. To mroczna opowieść o szeroko sięgającej sieci powiązań spowijającej kontynenty. Jest to także historia człowieka, który za wszelką cenę próbuje rozliczyć się z przeszłością.

W bibliotece czekają jeszcze wolne egzemplarze - do odbioru w godzinach otwarcia Kulturoteki.

Rekrutacja nowych członków do Dyskusyjnego Klubu Książki trwa cały czas. Czytelnicy zainteresowani taką formą spędzania czasu proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerami : 12 44 59 418 lub 519 756 780, e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  bądź osobiście w bibliotece.

Gorąco zachęcamy, aby o tych spotkaniach informować także rodzinę i znajomych - serdecznie zapraszamy!