WARSZTATY LESS WASTOWE DLA DOROSŁYCH Z BGK - JESIENNE PRZETWORY NASZYCH MAM I BABĆ

Opis

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach we współpracy z Sołectwem Węgrzce zaprasza na wrześniowe eko-zajęcia dla osób dorosłych i starszej młodzieży w duchu filozofii Zero/Less Waste organizowane pod hasłem „Eko jest w modzie”. Spotkanie odbędzie się w ogrodzie przy bibliotece w środę 16 września w godz. 17:00-19:00.

Wspólnej dyskusji i wymianie pomysłów dotyczących przyjaznego dla środowiska stylu życia będą towarzyszyć plenerowe warsztaty przygotowywania naturalnych przetworów z warzyw i owoców z dodatkiem aromatycznych ziół czy przypraw. Podczas zajęć uczestnicy samodzielnie przyrządzą pełne smaków i zapachów jesieni weki na mroźną zimę – kiszonki, nalewki oraz dżemy.

Zachęcamy do przyniesienia ze sobą na spotkanie szklanych słoików i butelek z zakrętkami, do których będzie można zapakować powstałe przetwory.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisy i więcej informacji w bibliotece, telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informacje o lokalizacji

Filia Biblioteka Publiczna w Węgrzcach