Wakacyjne warsztaty plastyczne w Bibliotece w Przybysławicach

plakat informacyjny w koloże ciemnoniebieskim

Opis

Biblioteka Publiczna w Przybysławicach zaprasza dzieci  i młodzież na Wakacyjne Warsztaty Plastyczne organizowane w ramach Lata pod Chmurką 2022, które odbędą się w środę 6 lipca w godz. 11:00-13:00 lub 17:00-19:00.

Podczas warsztatów uczestnicy wykonają w technice MixMedia z elementami postarzania ażurowy front żaluzjowy w marynistycznym stylu. Do dekoracji pracy wykorzystamy mixmediowe dodatki w postaci muszelek, gazy, patyczków, różnokolorowych kamyczków i piasku oraz ozdobne wyciski z masy plastycznej w kształcie koralowców, glonów czy koników morskich. Gotowy front może posłużyć jako wyjątkowa ramka na zdjęcia z wakacyjnych przygód.

Zapisy i więcej informacji w bibliotece, telefonicznie: (12) 380 33 30. Obowiązuje limit miejsc.