„Włóczkowe zakładki” – warsztaty szydełkowania

plakat informacyjny w grafiki kwiatowe na temat warsztatów szydełkowych
Kalendarz
Filia Biblioteka Publiczna w Węgrzcach
Data
21.06.2024 18:00 - 20:00

Opis

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza starsze dzieci i młodzież oraz osoby dorosłe do udziału w międzypokoleniowych warsztatach szydełkowania Włóczkowe zakładki”, które odbędą się w piątek 21 czerwca w godz. 18:00-20:00. Spotkanie poprowadzi rękodzielniczka Ewa Mitka.

W trakcie spotkania uczestnicy odkryją fascynujący świat szydełkowania. Pod okiem profesjonalnego instruktora nauczymy się podstawowych ściegów szydełkowych i samodzielnie stworzymy z różnokolorowej włóczki zakładki do książek, które będą piękną i praktyczną dekoracją w domowej biblioteczce.

Każdy uczestnik na potrzeby zajęć ma zapewniony dostęp do narzędzi i materiałów niezbędnych do nauki szydełkowania oraz wykonania robótki, którą zabierze do domu.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Rezerwacji można dokonać osobiście w siedzibie biblioteki, mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce). Ilość miejsc ograniczona.