Zakończenie Ferii Zimowych 2024 w BP Węgrzce

plakat informacyjny na temat wieczoru w bibliotece
Filia Biblioteka Publiczna w Węgrzcach
23.02.2024 18:00 - 22:30

Opis

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci w wieku 8-13 lat na Wieczór w Bibliotece organizowany pod hasłem „Zakończenie Ferii Zimowych 2024”, który odbędzie się w piątek 23 lutego w godz. 18:00-22:30. W programie: kreatywne warsztaty artystyczne (ozdobimy techniką MixMedia z elementami scrapbookigu pudełko-schowek z płyty HDF w kształcie aparatu fotograficznego), wieczorny seans filmowy, poczęstunek na słodko i słono.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisu można dokonać osobiście w bibliotece, telefonicznie: (12) 285 83 84 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ilość miejsc ograniczona.

UWAGA!
Każdy uczestnik naszego nocnego spotkania powinien zabrać ze sobą wypełnione oświadczenie od rodziców.