EKO jest w modzie – luty 2024: „Flower boxy z suszu”

plakat informacyjny na temat warsztatów plastycznych
Filia Biblioteka Publiczna w Węgrzcach
26.02.2024 18:00 - 20:00

Opis

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza na lutowe eko-zajęcia dla osób dorosłych i starszej młodzieży w duchu filozofii Zero/Less Waste organizowane pod hasłem „Eko jest w modzie”. Spotkanie odbędzie się w siedzibie biblioteki w poniedziałek 26 lutego w godz. 18:00-20:00.

Wspólnej dyskusji i wymianie pomysłów dotyczących przyjaznego dla środowiska stylu życia będą towarzyszyć warsztaty tworzenia dekoracji florystycznych z suszu roślinnego. Podczas zajęć uczestnicy samodzielnie wykonają z zasuszonych kwiatów i liści, ozdobnych traw, kłosów zbóż, makóweczek czy gałązek pełne lekkości i naturalnego piękna kompozycje w formie flower boxów.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisy i więcej informacji w bibliotece, telefonicznie: (12) 285 83 84 (w godzinach otwarcia BP Węgrzce) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..