Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Bibicach

Filia Kulturoteka Bibice
27.09.2023 18:00 - 20:00

Opis

Czy lubisz rozmawiać o dobrej literaturze, wymieniać się opiniami i poszerzać swoje horyzonty? A może masz ochotę spędzić czas w doborowym towarzystwie?

"Kulturoteka" Bibice serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się w ostatnią środę miesiąca, tj. 27.09.2023, o godzinie 18:00, w budynku Kulturoteki , ul. Rynek 2. Będziemy rozmawiać o książce „Ostatni” autorstwa Mai Lunde.

W postapokaliptycznej wizji nadchodzących dekad, autorka ukazuje, jaki przerażający może się stać świat dla ludzkości, gdy nie zaczniemy dbać o to, co kochamy najbardziej - planetę Ziemię. Czy ludzie obudzą się na czas, aby zapobiec zbliżającej się katastrofie?

Przypominamy, że rekrutacja nowych członków do Dyskusyjnego Klubu Książki trwa cały czas. Czytelnicy zainteresowani taką formą spędzania czasu proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerami : 12 44 59 418 lub 519 756 780, e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  bądź osobiście w bibliotece.

Gorąco zachęcamy, aby o tych spotkaniach informować także rodzinę i znajomych - serdecznie zapraszamy!