Wiosenna Wymiana Książkowa 2023

plakat informacyjny na temat wymiany książkowej
Filia Biblioteka Publiczna w Węgrzcach
03.06.2023 12:00 - 14:00

Opis

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza każdego, kto kocha czytać i dzielić się tą pasją z innymi na zorganizowane bezgotówkowe Wiosenne Wymiany Książkowe pod hasłem „Podaruj Książce Drugie Życie”.

Na wszystkich zainteresowanych odświeżeniem zawartości domowej biblioteczki, czytelników oraz sympatyków placówek bibliotecznych w naszej gminie, czekamy w soboty 6 maja i 3 czerwca w godz. 12:00-14:00 w siedzibie BP Węgrzce, ul. A3/1 (Dom Kultury). Pierwsza inauguracyjna wymiana miała miejsce podczas węgrzeckiego „Eko-Rodzinnego Pikniku Sąsiedzkiego”.

Wymieniamy książki wydane w języku polskim po 2000 roku w stosunku 1:1, z uwzględnieniem głównie beletrystyki. Każdy uczestnik może przynieść ze sobą maksymalnie 10 pozycji w dobrym stanie. Literaturę dziecięcą wymieniamy tylko na inne książeczki dla dzieci.

Szczegółowy regulamin udziału w wydarzeniu jest dostępny w bibliotece.