Wianek boho z królikiem

plakat informacyjny na temat warsztatów plastycznych
Filia Kulturoteka Bibice
22.03.2023 18:00 - 20:00

Opis

Kulturoteka Bibice zaprasza dzieci ( w wieku przedszkolnym wraz z opiekunem), a także młodzież na warsztaty pn. „ Wianek boho z królikiem”,  które odbędą się w najbliższą środę, tj. 22.03.2023 w godz. 18:00-20:00. Spotkanie oraz instruktaż poprowadzi pani Beata Godynia-Kapałka.

Na środowych, wiosennych zajęciach, będzie można własnoręcznie stworzyć uroczy wielkanocny wianek w stylu boho, wraz ze zdobiącym go króliczym ogonkiem. Praca zostanie wykonana na drewnianej obręczy i wypleciona w 2/3 makramowym sznurkiem. Całości kompozycji dopełnią odpowiednio dobrane suszone kwiaty i rośliny.

Zapisy i więcej informacji w bibliotece, telefonicznie: 519 756 780 (w godzinach otwarcia Kulturoteki) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ilość miejsc ograniczona.