Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Przybysławicach

Filia Biblioteka Publiczna w Przybysławicach
27.03.2023 18:00 - 19:00

Opis

Biblioteka w Przybysławicach serdecznie zaprasza na marcowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się w poniedziałek 27.03.2023 r., początek o godz. 18:00. Rozmawiać będziemy o książce "Mademoiselle Coco" Michelle Maryly. W bibliotece są jeszcze egzemplarze tego tytułu dostępne w godzinach otwarcia placówki. Jak zawsze zachęcamy do informowania znajomych i sąsiadów o naszej inicjatywie - rekrutacja do Klubu trwa cały czas! Czytelnicy zainteresowani taką formą spędzania czasu proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem: 12 380 33 30, e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  bądź osobiście w bibliotece.

Kilka słów o książce:

Paryż, rok 1919. Coco Chanel wyznacza trendy stylu dla kobiet na świecie. Niespodziewana tragedia pozbawia jej miłości życia. Nagłe spotkanie w Wenecji i zapach perfum stworzony dla rodziny carskiej popychają Coco do działania. Odtworzy ten zapach. Nagłe spotkanie i szansa na realizację marzenia odmieniają jej życie na zawsze.