Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Bibicach

okładka książki
Kalendarz
Filia Kulturoteka Bibice
Data
29.03.2023 18:00 - 20:00

Opis

Czy lubisz rozmawiać o dobrej literaturze, wymieniać się opiniami i poszerzać swoje horyzonty? A może masz ochotę spędzić czas w doborowym towarzystwie?

"Kulturoteka" Bibice serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się w środę, tj. 29.03.2023, o godzinie 18:00, w budynku Kulturoteki , ul. Rynek 2. Będziemy rozmawiać o książce „Pierwsza na liście” autorstwa Magdaleny Witkiewicz.

Podczas lektury tej niebanalnej książki, poznamy historię dawno zapomnianej przyjaźni, która powróciła ze zdwojoną mocą. Po raz kolejny, Witkiewicz ukazała w tym utworze siłę wielkich zwyczajnych kobiet. Zachęcamy do jej odkrycia.

Przypominamy, że rekrutacja nowych członków do Dyskusyjnego Klubu Książki trwa cały czas. Czytelnicy zainteresowani taką formą spędzania czasu proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerami : 12 44 59 418 lub 519 756 780, e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  bądź osobiście w bibliotece.

Gorąco zachęcamy, aby o tych spotkaniach informować także rodzinę i znajomych - serdecznie zapraszamy!