Świąteczne Warsztaty Artystyczne pn. „Świąteczne tabliczki florenckie”

plakat informacyjny na temat warsztatów plastycznych
Filia Kulturoteka Bibice
12.12.2022 18:00 - 20:00

Opis

Kulturoteka Bibice zaprasza osoby dorosłe na Świąteczne Warsztaty Artystyczne pn. „Świąteczne tabliczki florenckie”, które odbędą się w najbliższą poniedziałek, tj. 12.12.2022, w godzinach 18:00-20:00, w siedzibie Kulturoteki. Zajęcia poprowadzi tradycyjnie już pani Beata Godynia-Kapałka, która opowie o sposobie wykonania tabliczek i odpowiednio nas poinstruuje.

Tabliczki florenckie to tabliczki zapachowe, wykonane z wosku, w którym zostały zatopione różne kompozycje roślinne wraz z olejkami. Zrobioną tabliczkę można powiesić np. w szafie, aby zapachem otulała nasze ubrania, lub zapakować na prezent dla osoby lubiącej rękodzieło i pachnące ozdoby.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisu można dokonać poprzez fanpage Kulturoteki, telefonicznie pod numerem 519 756 780 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź osobiście, w Bibliotece, w godzinach jej otwarcia.