Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Przybysławicach

Filia Biblioteka Publiczna w Przybysławicach
12.12.2022 18:00 - 19:00

Opis

Biblioteka w Przybysławicach serdecznie zaprasza na grudniowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się w poniedziałek 12.12.2022 r., początek o godz. 18: 00. Tym razem rozmawiać będziemy o książce "Rejwach"  Mikołaja Grynberga. W bibliotece są jeszcze egzemplarze tego tytułu dostępne w godzinach otwarcia placówki. Jak zawsze zachęcamy do informowania znajomych i sąsiadów o naszej inicjatywie - rekrutacja do Klubu trwa cały czas! Czytelnicy zainteresowani taką formą spędzania czasu proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem: 12 380 33 30, e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  bądź osobiście w bibliotece.

Kilka słów o książce:

Na zaledwie 129 stronach autor prezentuje nam 30 opowiadań o losach Żydów we współczesnej Polsce. Ta książka ukazuje nam ludzi którzy nie umieją sobie poradzić sobie ze swoją narodowością. Czasem jednak trzeba zmierzyć się z tym o czym wolelibyśmy zapomnieć.