76. urodziny Biblioteki w Węgrzcach

Grafika informacyjna na temt loterii z okazji urodzin biblioteki
Filia Biblioteka Publiczna w Węgrzcach
25.11.2022 12:00 - 20:00

Opis

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach ma już 76 lat! Serdecznie zapraszamy wszystkich czytelników i sympatyków węgrzeckiej książnicy na jej święto, które w tym roku obchodzimy w piątek 25 listopada.

W programie urodzin zaplanowano szereg atrakcji.

Na naszych czytelników będą czekać zakupione w ostatnim czasie nowości wydawnicze dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych oraz kolorowe zakładki do książek. Każdy, kto w tym szczególnym dniu wypożyczy przynajmniej jedną publikację z bibliotecznego księgozbioru weźmie udział w loterii fantowej. Dla tych sympatyków węgrzeckiej placówki, którzy pragną odświeżyć zawartość swojej domowej biblioteczki i wymienić się książkami z innymi przygotowano specjalne urodzinowe stoisko bookcrossingowe. Ponadto dla wszystkich odwiedzających książnicę przewidziano słodką niespodziankę.