Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Bibicach

okładka książki
Kalendarz
Filia Kulturoteka Bibice
Data
30.11.2022 18:00 - 20:00

Opis

Czy lubisz rozmawiać o dobrej literaturze, wymieniać się opiniami i poszerzać swoje horyzonty? A może masz ochotę spędzić czas w doborowym towarzystwie?

"Kulturoteka" Bibice serdecznie zaprasza na listopadowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się w środę, tj. 30.11.2022, o godzinie 18:00, w budynku Kulturoteki , ul. Rynek 2. Będziemy rozmawiać o książce "Rok królika", autorstwa Joanny Bator.

Tym razem, wraz z główną bohaterką, autorką romansów historycznych, Julią Mrok, przeniesiemy się do Ząbkowic Śląskich, którego atmosfera przyprawia o gęsią skórkę. Poznamy tam tajemniczą właścicielkę SPA „Pod Królikiem”. Jaka potworna tajemnica wiąże się z tym miejscem? Czy bohaterka będzie w stanie zmierzyć się ze swoją mroczną przeszłością?

W bibliotece czekają jeszcze wolne egzemplarze - do odbioru w godzinach otwarcia Kulturoteki.

Przypominamy, że rekrutacja nowych członków do Dyskusyjnego Klubu Książki trwa cały czas. Czytelnicy zainteresowani taką formą spędzania czasu proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerami : 12 44 59 418 lub 519 756 780, e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  bądź osobiście w bibliotece.

Gorąco zachęcamy, aby o tych spotkaniach informować także rodzinę i znajomych - serdecznie zapraszamy!