zdjęcie przedstawia Katarzynę Michalak

Biblioteka Publiczna w Zielonkach we współpracy z Wydawnictwem Znak zapraszają wszystkich czytelników do udziału w konkursie „Maraton czytelniczy”, będącym jednym z elementów programu „Rok Katarzyny Michalak w bibliotekach”. Każdy, kto w ciągu roku wypożyczy 15 książek autorstwa Katarzyny Michalak otrzyma od Wydawnictwa Znak egzemplarz wybranej powieści z autografem pisarki.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do biblioteki w Zielonkach po odbiór specjalnej planszy, na której będą odznaczane i potwierdzane pieczątką wypożyczenia książek Katarzyny Michalak.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie: biblioteka.zielonki.org, na FB fanpage’u: facebook.com/biblioteka.zielonki oraz uzyskać pod nr tel.: 12 418 41 24 (w godzinach otwarcia BP Zielonki).

Gorąco zachęcamy do udziału w „Maratonie czytelniczym” z Katarzyną Michalak, a poniżej zamieszczamy plik PDF z planszą, na której będzie potwierdzane wypożyczenie książek pisarki (do samodzielnego wydruku).

Link z kartą do pobrania