na zdjęciu widoczna grupa uczniów z opiekunem w koszulkach bibliotecznych

W środę 15 czerwca odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. Nie zabrakło wspomnień z całego roku, jaki razem spędziliśmy i niespodzianek na pożegnanie.

na zdjęciu album pamiątkowy wykonany przez uczniów

Zaczęliśmy od podziękowań za wspólny rok pracy. Klubowicze i Pani Zosia ze szkolnej biblioteki otrzymali biblioteczne koszulki. Panowie przygotowali zaś dla moderatora własnoręcznie wykonany album ze zdjęciami ze spotkań dyskusyjnych. Oczywiście nie mogło w tym dniu zabraknąć czytania i dyskusji. Omówiliśmy książkę, „Co zrobisz z pomysłem?” Kobi Yamady i Mae Besom. Czasem pojawia się w naszej głowie myśl. Innym może wydać się dziwna i śmieszna. Możemy o niej zapomnieć lub ją rozwijać. A ten niezwykły pomysł może odmienić całe nasze życie.

na zdjęciu widoczna strona ze zdjęciem z ręcznie wykonanego albumu

KG