zdjęcie przedstawia dzieci jedzące gofry, dzieci siedzą na dywanie w bibliotece

Tradycją już jest, że na zakończenie Tygodnia Bibliotek w Przybysławicach organizujemy „Wieczór w bibliotece”. W tym roku nie mogło być inaczej. Postanowiliśmy się przenieść na ten wyjątkowy czas na ulicę Pokątną i jej cząstkę zabrać ze sobą do domów. Nikomu przecież nie powinno nigdy zabraknąć magicznych chwil.

zdjęcie przedstawia grupę dzieci w różnym wieku siedzącą na dywanie w bibliotece

Gdy tylko biblioteka zamknęła się dla czytelników rozpoczęliśmy nasze wieczorne zajęcia. W czytelniach na dywanach rozsiedli się żądni wrażeń młodzi twórcy. Po kilku słowach wstępu zabraliśmy się za przygotowanie wszystkich potrzebnych elementów do stworzenia Book Nook. Ta ozdoba na półkę pozwala stworzyć iluzję mikro świata, który kryje się między książkami.

zdjęcie przedstawia grupę dzieci podczas wykonywania pracy plastycznej w bibliotece, dzieci siedzą na dywanie

Po wytężonej pracy przyszedł czas na zasłużony posiłek. Tym razem tradycyjną pizzę zamieniliśmy na gofry. Nie zabrakło również zaczarowanego seansu ze świata czarodziejów.

zdjęcie przedstawia dzieci siedzące na dywanie w bibliotece i wykonujące pracę plastyczną

KG