Brązowy plakat. Na górze fragment obrazu, na planie przed nim chorągwia. Pod spodem tekst: Spotkanie online poświęcone książce "Kroniki parafii Zielonki i księga rzeczy sprawionych (1844-1932)". Nasi goście: Jan Bulak i Adrian Kędzierski. 14 grudnia godzina 18:30.

Spotkanie autorskie on-line z historykami Janem Bulakiem i Adrianem Kędzierskim

Biblioteka Publiczna w Zielonkach zaprasza w poniedziałek 14 grudnia 2020 r. o godz. 18:30 na transmisję na żywo ze spotkania autorskiego poświęconego książce „Kroniki Parafii Zielonki i księga rzeczy sprawionych (1844-1932)”. Publikacja stanowi trzeci tom serii wydawniczej „Biblioteka Historyczna Gminy Zielonki”.

W trakcie spotkania będziemy gościć historyków Jana Bulaka i Adriana Kędzierskiego z Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, z którymi porozmawiamy o genezie powstania książki oraz ich doświadczeniach wynikających z pracy nad nią.

Rozmowa będzie transmitowana na żywo na Facebooku Biblioteki Publicznej w Zielonkach: https://pl-pl.facebook.com/biblioteka.zielonki/.

Wydanie publikacji objął Patronatem Starosta Krakowski.