W Bibliotece Publicznej w Zielonkach w ramach akcji "Noc w Bibliotece" spotkaliśmy się 8 listopada, by wspólnie miło spędzić czas i zaprzyjaźnić się z naszymi zbiorami.
Początkowo skupiliśmy się na pracy z tekstem, czytaliśmy opowiadanie o wartościach z II tomu "Gorzkiej Czekolady", zagraliśmy w literackie karty, następnie dopisaliśmy zakończenie do historii Krzysia.

Po takiej rozgrzewce byliśmy w stanie przystąpić do punktu kulminacyjnego spotkania. Weszliśmy do ciemniej biblioteki wyposażeni w latarki i nasz wyostrzony wzrok, bowiem pomiędzy regałami czekały na nas niespodzianki.

Oczywiście nie mogło zabraknąć nocnego czytania, jak przystało na taką akcję.

Finalnie wszyscy mieli super zabawę, co widać na filmie umieszczonym pod linkiem :)

I co najważniejsze, myślimy nad organizacją kolejnego takiego wieczoru. Są chętni?

KS