Szary plakat. Na środku zdjęcie pisarki Zofii Staneckiej w czarnej bluzce, z naszyjnikiem, na niebieskim tle. Na górze napis: Biblioteka Publiczna w Zielonkach zaprasza na spotkanie autorskie. Zofia Stanecka. Pod zdjęciem napis: 5 października 2020. Pisarka odwiedzi nasze filie: Kulturoteka Bibice - godz. 10, Filia w Przybysławicach - godz. 12. Spotkanie finansowane w ramach projektów DKK.

Biblioteka Publiczna w Zielonkach zaprasza na spotkania autorskie z pisarką dla dzieci i młodzieży Zofią Stanecką, autorką m.in. bestsellerowej serii „Basia”. Pisarka odwiedzi nasze placówki biblioteczne w poniedziałek 5 października – Kulturotekę Bibice o godz. 10:00 oraz filię w Przybysławicach o godz. 12:00.

Wydarzenie zorganizowano w ramach projektu „Dyskusyjne Kluby Książki w Małopolsce w roku 2020”, realizowanego przy wsparciu finansowym Instytutu Książki.