Szanowni Czytelnicy!
Bardzo za Wami tęsknimy i nie możemy doczekać się ponownego otwarcia bibliotek. Porządkowanie i selekcja księgozbioru w trakcie, przenosimy działy, aby były bardziej czytelne dla Was, skontrum w filii w Węgrzcach zakończone. Nagrywamy i montujemy także filmiki na naszym kanale YouTube, które sukcesywnie możecie oglądać.

W międzyczasie kurierzy przywożą kartony z kolejnymi partiami zakupionych książek, staraliśmy się zrealizować propozycje naszych czytelników. Wytrwale je opracowujemy, będą świeżutkie czekały na Was.

Gdy już wszystko wróci do normy, a mamy nadzieję że stanie się tak wkrótce, będzie dużo nowych książek do wypożyczenia. Ale na razie drodzy czytelnicy zostańcie w domach, a my już opracowujemy  procedury przyjmowania książek i poddawania ich kwarantannie.

Zespół Bibliotekarzy Biblioteki w Zielonkach